25 فروردین, 1401 توسط jafarzadeh

می می قورویزیون گرفته

کتاب می می قورویزیون گرفته

کتاب می می قورویزیون گرفته

رده سنی: الف و ب   

دسته بندی: شعر

نویسنده: ناصر کشاورز   

تصویرگر: لاله ضیایی 

گرافیک و صفحه بندی: رسا تاسه

توضیح: این کتاب یکی از مجموعه شعرهایی درباره‌ی یک بچه شیر و بچه گورخر به نام می می و مومو است.

شعر زیبای می می قورویزیون گرفته یکی از شعرهای شاعر توانمند حوزه کودک، آقای ناصر کشاورز می‌باشد که سعی دارد رفتارهای صحیح فردی را با قلمی ساده و روان به خردسالان و کودکان آموزش دهد. این کتاب در 24 صفحه مصور و رنگی به همراه یک لوح فشرده شامل ترانه صوتی توسط نشر کتاب نبات در سال 1393 برای کودکان آماده شده است. تصویرگری زیبای کتاب که در عین سادگی کاملا متناسب با سن مخاطب است، توسط لاله ضیایی انجام شده است. 

خرید کتاب می می قورویزیون گرفته
تصاویر کتاب می می قورویزیون گرفته
شعر زیبا کتاب می می قورویزیون گرفته

آموزش و سرگرمی با کتاب می می قورویزیون گرفته

در می می قورویزیون گرفته جلد اول از سری کتاب های می می و مو مو، یکی از رایج ترین مشکلات بچه ها یعنی وابستگی بیش از حد به تلویزیون مورد توجه قرار گرفته است. آن‌ها با شخصیت‌های می می و مو مو ارتباط برقرار کرده و با الگوبرداری از نتیجه شعر می توانند رفتارهای غلط خود را تصحیح کنند. کودکان معمولا ساعت‌ها وقت خود را به تماشای تلویزیون می‌پردازند و حاضر به انجام فعالیت‌های روزانه خود نیستند. برای آن که رفتارهای صحیح فردی، اجتماعی و شهروندی به درستی به فرزندانتان آموزش دهید، تهیه یک کتاب کودک و نوجوان و یا خردسال می‌تواند بهترین گزینه برای آموزش غیرمستقیم این رفتارها باشد. 

خلاصه از شعر می می قورویزیون گرفته

می می و مو مو چند روز است که از صبح تا شب وقت خود را به دیدن تلویزیون سپری می کنند و حتی برای خوردن صبحانه و ناهار هم غفلت می کنند و لحظه ای تماشای تلویزیون دست نمی کشند. به گفته مامان مهربونشان انگار شام و ناهار می می و مو مو تماشای تلویزیون شده است. این موضوع ادامه پیدا می کند تا اینکه ….

همین را می‏خرمش با هم برویم صندوق!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.