5 اردیبهشت, 1401 توسط jafarzadeh

اسپلت گربه ی پشمالو

کتاب اسپلت گربه ی پشمالو

 

کتاب اسپلت گربه ی پشمالو

رده سنی: ب و ج  

دسته بندی: داستان 

مترجم: صادق شهید ثالث   

نویسنده و تصویرگر: راب اسکاتن

گرافیک و صفحه بندی: رسا تاسه

توضیح: گربه‌ی پشمالو، کتابی آموزنده و سرگرم کننده از راب اسکاتن است که برای کودکان گروه سنی ب و ج تهیه شده است. 

اسپلت گربه ی پشمالو یکی دیگر از کتاب‌های جذاب و خواندنی در مورد گربه ‌ای به نام اسپلت است که ماجرای اولین روز مدرسه این گربه بامزه را روایت می کند. این کتاب توسط نشر کتاب نبات برای کودکان فارسی زبان ترجمه شده است. 

آمادگی برای مدرسه با کتاب اسپلت گربه ی پشمالو

آموزش با کتاب اسپلت گربه ی پشمالو

بسیاری از کودکان در اولین روز مدرسه برای حاضر شدن در کلاس درس مضطرب و نگران هستند از این رو راب اسکاتن در داستان اسپلت گربه ی پشمالو، ماجرای اولین روز مدرسه گربه کوچولو رو بیان می کند که قبل از رفتن به مدرسه نگران است و به بهانه های مختلف سعی دارد از رفتن به مدرسه فرار کند. مادر گربه کوچولو داستان به او کمک می کند تا برای کلاس درس آماده شود. اسپلت برای آن که در مدرسه تنها نباشد موش خانگی خود، سیور را هم به همراه خود مدرسه برد. مدرسه به نظر جایی خوبی می آمد تا اینکه سیمور فرار می کند. 

یکی از موضوعاتی که والدین باید به کودکان خود آموزش دهند درک و شناخت احساسات است. این کتاب کودک و نوجوان در تلاش است تا مفهوم دو احساس نگرانی و خوشحالی را در قالب داستان به فرزندان شما آموزش دهد. تصویرسازی کتاب اسپلت گربه ی پشمالو همانند دیگر داستان‌های اسپلت به قدری جذاب و دیدنی است که کودکان را جذب خود می‌کند و آن‌ها را به کتابخوانی علاقه مند می‌سازد. 

 

همین را می‏خرمش با هم برویم صندوق!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.