24 فروردین, 1401 توسط jafarzadeh

جواهر خانم

کتاب جواهر خانم ببعی و ببعو

کتاب جواهر خانم ببعی و ببعو

رده سنی: 6 تا 8 سال   

دسته بندی: داستان

نویسنده: شیوا حاجیانی   

تصویرگر: حسین صفارزادگان 

توضیح: این کتاب جذاب و خواندنی در مورد دو خواهر کوچولو و بامزه به نام ببعی و ببعو است.

کتاب جواهر خانم جلد دوم از مجموعه جذاب و کمیک ببعی و ببعو است که برگرفته از مجموعه پویانمایی زیبای ببعی و ببعو بوده که از شبکه پرطرفدار پویا پخش می‌شود. نشر کتاب نبات این کتاب را با 24 صفحه مصور و از کاغذ گلاسه برای کودکان گروه سنی ب تهیه کرده است. ویراستاری، مدیریت تولید این جلد از مجموعه کمیک ببعی و ببعو به ترتیب برعهده طیبه شامانی و فرشید فریور می‌باشد و مدیر محتوا و گرافیست، علی محمد سادات سرکی و مدیر هنری و طراح آن، رسا تاسه است. 

کتاب سرگرم کننده جواهرخانم از ببعی و ببعو
جواهرخانم کتابی سرگرم کننده از ببعی و ببعو
کتاب زیبای جواهر خانم ببعی و ببعو

آموزش و سرگرمی با کتاب جواهر خانم

 

یکی از روش‌هایی کاربردی که می تواند آموزش مسائل و نکات مختلف به کودکان و نوجوانان را برای والدین آسان کند، تهیه یک کتاب کودک و نوجوان مناسب برای آن‌هاست. کتاب جواهر خانم یکی از کتاب‌های آموزنده برای کودکان گروه سنی ب است که در تلاش است به کودکان آموزش دهد که چگونه با خلاقیت خود از کوچکترین اشیا برای سرگرمی استفاده کنند و همچنین به زبانی ساده به آن‌ها می گوید که تهمت زدن کار درستی نیست و سبب ناراحتی افراد می شود. 

خلاصه‌ای از کتاب جواهر خانم

در این کتاب از پنج شخصیت پویانمایی ببعی و ببعی به نام‌های فندق، میشا و ببعی و ببعو و باباجون استفاده شده است. ماجرا از این قرار است که روزی ببعی و ببعو به خانه مادرجون رفته بود که میشا و فندق هم برای اینکه با آن‌ها بازی کنند، به آنجا رفتند. میشا سنگ براقش را به ببعی و ببعو و فندق نشان می دهد و با آن مشغول بازی می شوند و زمانی که از ناهار برمی گردند، متوجه می شوند که …

همین را می‏خرمش با هم برویم صندوق!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.