25 فروردین, 1401 توسط jafarzadeh

می می رفته خیابون

کتاب می می رفته خیابون

کتاب می می رفته خیابون

رده سنی: الف و ب   

دسته بندی: شعر

نویسنده: ناصر کشاورز   

تصویرگر: لاله ضیایی 

گرافیک و صفحه بندی: رسا تاسه

توضیح: این کتاب، یکی دیگر از سری شعرهای بچه شیر و بچه گورخر به نام می می و مومو است.

می می به خیابون رفته از جمله اشعار ناصر کشاورز، یکی از شاعران خوشنام و توانا حوزه کودک است که زبانی روان و ساده و با ریتمی به یاد ماندنی به آموزش رفتارهای صحیح اجتماعی و شهروندی برای خردسالان و کودکان می‌پردازد. این کتاب شامل 24 صفحه رنگی و مصور بوده و همراه با آن یک لوح فشرده نیز برای شنیدن ترانه به صورت صوتی توسط نشر کتاب نبات برای گروه سنی الف و ب تهیه شده است.

شعر کتاب می می رفته خیابون
آموزش خط عابر پیاده با کتاب می می رفته خیابون

آموزش و سرگرمی با کتاب می می رفته خیابون

هنگامی که کودکان به مطالعه کتاب می‌پردازند، خودشان را به جای شخصیت اصلی داستان تصور می‌کنند و از رفتارهای او الگوبرداری کرده و عینا آن را تکرار می‌کنند. در واقع خرید یک کتاب کودک و نوجوان مناسب با سن آن‌ها می‌تواند فرصت خوبی برای تصحیح رفتارهای غلط یا یادگیری رفتارهای صحیح باشد. در جلد دو مجموعه شعرهای می می و مو مو آموزش رد شدن از خیابان، آشنایی با خط عابر پیاده و پل عابر مدنظر شاعر بوده که به زیبایی اجرا شده است. 

آموزش نکات عبور از خیابان با کتاب می می رفته خیابون

خلاصه از شعر می می رفته خیابون

در کتاب می می رفته خیابون، می می و مو مو به همراه مامی جون به بیرون خانه می‌روند و می‌خواهند که از خیابان رد شوند. اما از آنجایی که نحوه رد شدن از خیابان را نمی‌دانستند، ترجیح دادند که از مامی برای عبور از خیابان کمک بگیرند و مامی هم با حوصله و شمرده و شمرده همه چیز را به آن ها آموزش می دهد. خط عابر پیاده، چراغ راهنمایی و پل عابر پیاده از جمله مواردی است که مامی به می می و مو مو آموزش می‌دهد اما مو مو …

همین را می‏خرمش با هم برویم صندوق!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.