26 اردیبهشت, 1401 توسط jafarzadeh

یکی بود یکی نبود

سری کتاب های جذاب یکی بود یکی نبود

سری کتاب های یکی بود یکی نبود

رده سنی: الف و ب  

دسته بندی: شعر 

نویسنده: ناصر کشاورز   

تصویرگر: ساناز کریمی طاری

گرافیک و صفحه بندی: رسا تاسه

توضیح: یکی بود یکی نبود نام مجموعه کتاب هایی است که هر یک شامل 10 شعر برای کودکان گروه سنی الف و ب است.

در هر یک از کتاب های این مجموعه موضوع واحدی محور شعرها قرار گرفته اند. در اشعار زیبای ناصر کشاورز توجه ویژه ای به سن، روحیه و حال و هوای خردسالان شده است که علاوه بر سرگرم کردن کودکان، بزرگسالان را نیز به دوران شاد و خاطره انگیز کودکی می برد. خنده و شادی کودک هنگام خواندن این شعرها و ترانه ها نشان دهنده برقراری ارتباط با محتوای آن هاست. 

شتر بود موتور نبود از سری کتاب های یکی بود یکی نبود
گلی بود گلی نبود از سری کتاب های یکی بود یکی نبود

سری کتاب های یکی بود یکی نبود

تهیه کتاب کودک و نوجوان گزینه ای مناسب برای آموزش غیرمستقیم و تاثیرگذار موضوعات مختلف به کودکان و نوجوانان است. در کتاب شماره 1 این مجموعه با نام گلی بود گلی نبود به موضوع معرفی و بیان کارایی اشیا و اجسامی پرداخته است که فرزندتان در محیط پیرامون خود با آن ها روبرو می شود. در کتاب موتور نبود شتر بود، جلد دوم سری کتاب های یکی بود یکی نبود، ترانه های زیبایی برای آشنایی کودک با حیواناتی نظیر شتر، خر، گرگ، مار و پشه و معرفی قصه، گل، چتر و مداد آورده شده است که برای کودکان سرگرم کننده خواهد بود.

گلی بود گلی نبود سری کتاب های یکی بود یکی نبود

 

در لولو نبود نی نی بود، کتاب شماره سه یکی بود یکی نبود، ترانه هایی به نام جوراب من، نی نی و لولو، آیینه عمه جون، شعیده باز، کیلید بابام،پیرمرد، کمربند ماشین، بابام و غوله، سبده و عمو آدامسی آورده شده است تا کودکان را با این اشیا و اجسام آشنا کند. با خرید این سه کتاب زیبا می توانید لحظات شادی را در کنار فرزندتان تجربه کنید.

همین را می‏خرمش با هم برویم صندوق!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.