24 فروردین, 1401 توسط jafarzadeh

کیک تولد

کتاب کیک تولد ببعی و ببعو

کتاب کیک تولد ببعی و بععو

رده سنی: 6 تا 8 سال   

دسته بندی: داستان

نویسنده: شیوا حاجیانی   

تصویرگر: حسین صفارزادگان 

توضیح: این کتاب آموزنده و سرگرم کننده در مورد دو خواهر کوچولو و بامزه به نام ببعی و ببعو است.

کتاب کیک تولد جلد سوم از مجموعه شماره 1 کمیک ببعی و ببعو است که از مجموعه پویانمایی زیبای ببعی و ببعو که از شبکه پرطرفدار پویا پخش می‌شود، سرچشمه می گیرد. این کتاب در 24 صفحه مصور از جنس کاغذ گلاسه توسط نشر کتاب نبات برای کودکان 6 تا 8 سال منتشر شده است. ویراستار و مدیر تولید این کتاب دوستداشتنی با طیبه شامانی و فرشید فریور بوده و علی محمد سادات سرکی و رسا تاسه، مدیریت محتوا و مدیرت هنری آن را برعهده دارند. 

ماجراهای ببعی و ببعو در کتاب ببعی و ببعو
داستان جذاب ببعی و ببعو در کتاب کیک تولد
کیک تولد کتاب آموزنده ببعی و ببعو

آموزش و سرگرمی با کتاب کیک تولد

 

همانطور که می‌دانید ببخشش و مهربانی یکی از اصول تقویت روابط دوستانه است، از این رو برای آن که بتوان این اصل مهم را به کودکان و نوجوانان به صورت غیر مستقیم آموزش دهید لازم است یک کتاب کودک و نوجوان مناسب با این مضمون برای آن‌ها تهیه کنید. کتاب کیک تولد برگرفته پویانمایی ببعی و ببعو با روایت داستانی در مورد آن‌ها، گزینه‌ی مناسبی برای آموزش این اصل به کودکان گروه سنی ب است. 

خلاصه‌ای از کتاب جواهر خانم

میشا، فندق، زیبا، ببعی، ببعو، مادرجون و مامانی شخصیت هایی‌ست که در این کتاب از آن استفاده شده است و داستان روز تولد فندق را روایت می کند. همه در حال آماده شدن برای تولد فندق بودند و مامانی کیک آماده می کرد و مادرجون هم با روزنامه کلاه تولد درست کرده بود. وقتی که کیک آماده شد، همگی به جشن تولد رفتند. فندق بعد از دیدن کیک بالافاصله آن را به دست گرفت و گفت که این کیک برای من است و …

همین را می‏خرمش با هم برویم صندوق!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.