24 فروردین, 1401 توسط jafarzadeh

جشن تولد

کتاب ببعی و ببعو جشن تولد

کتاب جشن تولد ببعی و ببعو

رده سنی: 6 تا 8 سال   

دسته بندی: داستان

نویسنده: شیوا حاجیانی   

تصویرگر: حسین صفارزادگان 

توضیح: این کتاب مربوط به دو به خواهر کوچولو و بامزه به نام ببعی و ببعو است.

کتاب جشن تولد از سری مجموعه کمیک ببعی و ببعو است که بر اساس مجموعه پویانمایی جذاب و دوست داشتنی ببعی و ببعو پخش شده از شبکه پویا، توسط نشر کتاب نبات به چاپ رسیده است. این کتاب دارای 24 صفحه مصور و رنگی از گلاسه است. ویرستار آن طبیه شامانی بوده و مدیریت تولید آن برعهده فرشید فریور می باشد. مدیر محتوا و گرافیست، علی محمد سادات سرکی و مدیر هنری و طراح این جلد از مجموعه کمیک ببعی و ببعو، رسا تاسه است. 

عکس از کتاب جشن تولد ببعی و ببعو
جشن تولد کتاب جذاب ببعی و ببعو
کتاب جشن تولد از کتاب های زیبای ببعی و ببعو

آموزش و سرگرمی با کتاب جشن تولد

کتاب می‌تواند یک دوست صمیمی برای کودکان محسوب شود که علاوه بر سرگرم کردن کودکان، نکات مختلف را در قالب بازی و داستان به آن‌ها آموزش دهد. در کتاب جشن تولد از ماجراهای ببعی و ببعو، کودکان می‌آموزند که اگر در انجام کاری ناتوان هستند با تکرار و تمرین می توانند آن را به درستی انجام دهند. در واقع این کتاب ماجرایی را روایت می کنند که در آن ببعو نمی‌تواند کارهایی مانند گل یا پوچ بازی کردن، بادکنک باد کردن و چیدن میوه‌ها را انجام دهد که با راهنمایی ببعی و با تکرار و تمرین از پس تمامی این کارها برمی‌آید.

کتاب آموزنده ببعی و ببعو به نام جشن تولد

توصیه کتاب ببعی و ببعو به والدین

پرورش مهارت‌های مختلف در کودکان نیازمند اینست که والدین زمینه را برای آموزش و تمرین و تکرار آماده سازند. در کتاب جشن تولد مادر مهربان ببعی و ببعو از آن‌ها برای انجام کارهایی مانند تزئین خانه برای تولد، چیدمان میوه‌ها و تزئین کیک تولد کمک می گیرد تا این ببعی‌های کوچولو، این مهارت های ساده را تمرین کنند. والدین نیز می‌توانند برای پرورش مهارت‌ها در فرزندشان در انجام کارها از او کمک بخواهند.

همین را می‏خرمش با هم برویم صندوق!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.