26 اردیبهشت, 1401 توسط jafarzadeh

مجموعه ببعی و ببعو 2

مجموعه چهار جلدی جذاب ببعی و ببعو 2

مجموعه چهار جلدی ببعی و ببعو 2

رده سنی: ب  

دسته بندی: داستان 

نویسندگان: شیوا حاجیانی و مهدی مداحی گیوی  

تصویرگر: حسین صفارزادگان

مدیر هنر و طراح جلد: رسا تاسه

توضیح: یکی مجموعه کمک شماره 2 ببعی و ببعو شامل داستان های زیبا و آموزنده ای برای کودکان گروه سنی ب است.

ببعی و ببعو یکی از پویانمایی های پرطرفدار شبکه پویا است که سعی دارد در قالب داستان موضوعات مختلف را به کودکان آموزش دهد. نشر کتاب نبات ناشر انحصاری ماجراهای ببعی و ببعو را در مجموعه کتاب های مصور رنگی به چاپ رسانده است تا لحظات خوشی را برای کودکان فراهم آورد. 

کتاب لباس مادرجون مجموعه چهار جلدی ببعی و ببعو 2
کتاب کرمالو از

مجموعه چهار جلدی ببعی و ببعو 2

خواندن کتاب کودک و نوجوان فرصت مناسبی برای رشد فردی و آموزش مهارت های مختلف به صورت ماندگار و غیرمستقیم به کودکان و نوجوانان ایجاد می کند. جلد شماره 1 مجموعه کمیک ببعی و ببعو سعی دارد مهارت دوست یابی و مراحل رشد کرم ابریشم را به کودکان آموزش دهد. در این کتاب مادرجون قصد دارد کیک توت درست کند و از ببعی و ببعو خواسته است که از درخت توت داخل حیاط توت بچینند که در این حین با کرم ابریشم آشنا می شوند. بخشندگی و مهربانی یکی از مهارت هاییست که والدین باید در سنین کودکی به فرزندانشان آموزش دهند، جلد دو از مجموعه ببعی و ببعو با عنوان طلا خانم این کار را برای والدین آسان کرده است. برفی دوست ببعو و ببعو بیمار شده است و آنها قصد دارند به طریقی او را خوشحال کنند.

بیا بازی مجموعه چهار جلدی ببعی و ببعو 2
عذرخواهی کردن از دیگران برای کودکان کار ساده ای نیست، چرا که از عواقبی که در انتظارشان است هراس دارند. در کتاب لباس مادرجون از مجموعه چهار جلدی ببعی و ببعو 2 این موضوع به خوبی به تصویر کشیده شده است. ببعی و ببعو از لباسی که مادرجون به آن ها امانت داده بود به درستی مراقبت نکردند و نمی دانستند چگونه بخاطر این موضوع از مادرجون عذرخواهی کنند. در آخرین جلد این مجموعه با عنوان بیا بازی، با انجام بازی های جذاب مهارت های دیداری، دست ورزی و خلاقیت در کودکان تقویت می گردد و می توانند شمارش اعداد را بیاموزند. صفحات این کتاب از جنس کاغذ تحریر است تا کودکان به راحتی بتوانند دستورات هر بازی را در آن پیاده سازی کنند.

همین را می‏خرمش با هم برویم صندوق!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.