17 اردیبهشت, 1401 توسط jafarzadeh

چه کنم چه کار کنم؟

کتاب اسپلت گربه ی پشمالو

سری کتاب های چه کنم چه کار کنم

رده سنی: الف و ب  

دسته بندی: شعر 

نویسنده: ناصر کشاورز   

تصویرگران: هاجر مهرانی و ساناز کریمی طاری

گرافیک و صفحه بندی: رسا تاسه

توضیح: مجموعه کتاب های چه کنم چه کار کنم؟ به موقیت هایی می پردازد که ممکن است برای کودکان چالش برانگیز باشند.  

از ویژگی های بارز شعرهای آقای کشاورز توجه دقیق به سن، روحیه و حال و هوای خردسالان است. هنگام خواندن این شعرهای نمکین، کودک درون بزرگسالان نیز آن ها را به سرخوشی و سرزندگی دوران کودکی می برد. خنده و شادی کودک نیز در مواجهه با این شعرها و ترانه ها نشانگر ارتباط صحیح ریتم و محتوای شعر با کودک است. در این کتاب از تصاویر زیبایی برای جذب کودکان استفاده شده است. 

آمادگی برای مدرسه با کتاب اسپلت گربه ی پشمالو

سری کتاب های چه کنم چه کار کنم؟

مجموعه کتاب های چه کنم چه کار کنم شامل سه جلد به نام های «چلپ چلپ»، «پیف پیف» و «وویی وویی» است که هر یک از آن دارای صفحات مصور و رنگی هستند. در کتاب «چلپ چلپ» ترانه های زیبایی برای موقعیت هایی مانند روبوس با مهمان، مرتب کردن اتاق، تب کردن و گرسنه شدن سروده شده است که گاهی قرار گرفتن در این موقعیت ها برای کودکان دشوار است. در کتاب «پیف پیف» نیز ترانه های زیبایی در مورد بستنی، هسته، کفش، بالش، گرما، آدم برفی، حمام کردن و بادکنک برای کودکان گروه سنی الف و ب آورده شده است.  

 

در آخرین جلد سری کتاب های چه کنم چه کار کنم شاعر زبردست حوزه کودک ترانه هایی در مورد باران، گل، گربه، جوجه ماشینی، کلاغ، مورچه ها، مرغ، برف و سوسک سروده است تا لحظات شاد و آموزنده ای برای کودکان به ارمغان آورد. والدین می توانند با مطالعه این سه کتاب کودک و نوجوان، آموزش مهارت های شناختی به کودکان را سرگرم کننده و جذاب کنند. 

همین را می‏خرمش با هم برویم صندوق!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.